Zoznam produktov výrobcu / značky: HILLMAN

HILLMAN
Zobrazených 1 - 6 z 6 položiek
 • 26,90 € Vypredané
  Vypredané
  Lovecké rukavice Windproof Gloves rovnako ako ostatné poľovnícke oblečenie a doplnky od Hillman obsahujú antibakteriálne vrstvu pohlcujúce telesné pachy, vďaka ktorej môžete rukavice nosiť bez prania oveľa dlhšie a samozrejme sa znižuje aj možnosť, že Vás ucíti zver.
 • 33,90 € Ihneď k odberu
  Lovecká vodeodolná čiapka Hillman Waterproof Cap v sebe kombinuje moderné technológie materiálov s praktickými a originálnymi prvkami špeciálne určenými pre pre potreby lovcov a poľovníkov.
 • 17,90 € Vypredané
  Vypredané
  Hillman Coldmask Reversible je lovecká zimná kukla vyrobená z mimoriadne ľahkého, teplého a roztrhanie odolného flisového materiálu nanofleece®. Má ultraľahkú jednovrstvovú konštrukciu s technológiou plochých švov pre lepší komfort pri nosení. Dá sa nosiť na obe strany.
 • 25,90 € Ihneď k odberu
  Hillman Handsfree je technologicky vyspelý remeň na Vašu dlhú loveckú zbraň s možnosťou uchytenia zbrane na chrbte ako batoh bez nutnosti zapojenia rúk. Môžete ho však použiť aj ako klasický remeň na zbraň cez rameno alebo taktický remeň so zbraňou pred sebou pripravenú v pozícii pre okamžitú streľbu.
 • 32,90 € Ihneď k odberu
  Hillman Guncase lovecké puzdro pre Vašu rozloženú brokovnicu. Vnútri puzdra je všité vrecko, aby sa časti zbrane o seba nepoškriabali. Tiež na vonkajšej strane puzdra nájdete kapsu pre náboje či iné potrebné veci.
 • 22,90 € Vypredané
  Vypredané
  Štýlový klobúk od výrobcu HILLMAN určený na jesenné obdobie. Možnosť preklopenia na signálnu funkciu.
Zobrazených 1 - 6 z 6 položiek

Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu