Zoznam produktov výrobcu / značky: Asolo

Asolo

Filozofia Asolo
Široký výber
Najširšia možnosť výberu, pre akúkoľvek outdoorovú aktivitu. Neustále dochádza k inováciám a vývoju nových technológií.


Technológia
Nepretržite vylepšujeme všetky výrobky. Stále je možné vyvíjať nové materiály, dokonalejšie výrobné technológie a vymýšľať dalšie novinky.


Pohodlie
Všetci sme jedinečné osobnosti. Každá noha je iná.
Máme špeciálne modely pre mužov, ženy a deti. Naším cieľom je stále vylepšovať vaše pohodlie, slobodu pohybu a pocit istoty. A nezabúdajte, že ponúkame popri bežných veľkostiach u niektorých vybraných pánskych modeloch aj verziu v širšom prevedení.


Výkon
Lepší výkon v každom teréne.
Od ľahkých túr až po vysokohorské expedície v extrémnych podmienkach, obuv Asolo Vám poslúži v každej situácií. Mimoriadne funkčne a technicky dokonalé, ponúkame výrobky vhodné pre profesionálov aj pre rekreačné účely.Budúcnosť je tu - vývoj obuvi Asolo vždy vychádza z potrieb chodidla. Naším cieľom je, aby ste pri chôdzi, lezení po horách či trekkingu miesto únavy a vyčerpania pociťovali pohodu a radosť z pohybu.


Poslaním firmy Asolo je vytvoriť obuv, ktorá zodpovedá Vašim potrebám: od prechádzok k trekkingu, od turistiky po najnáročnejšie výstupy v ľade či ťažkom teréne. Za každého počasia a v akejkoľvek nadmorskej výške.


Naša obuv je navrhnutá pre Vaše nohy. Perfektne sedí a podporí Vás k maximálnemu výkonu. Flexibilné, ľahké a zároveň veľmi odolné. Zmiernia záťaž na kritických miestach chodidla, neprepustia vlhkosť ani chlad a umožnia nohe dýchať. Podrážky majú výborný záber v každom teréne a zabránia pošmyknutiu aj pri tých najprudších zostupoch.


To všetko sú dôvody, prečo máme tisíce spokojných zákazníkov po celom svete a tiež prečo naša značka obdržala medzinárodné ocenenia za kvalitu a inováciu.


Naše topánky nepoznajú limity. Pozrite sa kam až sa dostali na nohách našich testovacích horolezcov.


Asolo - 30 rokov brilantných riešení
V 70. rokoch sme mali prvý model ľahkých a veľmi pohodlných topánok. Volal sa Scout. Prvý krát sme použili revolučný systém Asoflex. Áno, bol to úplne nový spôsob ako si vychutnať hory.


V 80. rokoch prišla technológia AFS. Prvé topánky pre profesionálnych horolezcov so vstrekovanou konštrukciou. Pevné, ľahké, prispôsobivé a takmer nezničiteľné. Zaslúžene získali prestížne ocenenie „Compasso d´Oro“ za designovú inováciu.


V 90. rokoch výzkum pokročil. V spolupráci so známym Americkým Inštitútom sme predstavili Globaline - nový biomechanický design. Naše výrobky sa stále približujú skutočným potrebám nohy.


Prišlo 21. storočie a s ním rada FSN. Zlúčenie technológie a designu. Topánka FSN 95 bola ocenená americkým outdoor magazínom ako najlepšia trekkingová obuv roku.


A teraz sa vydávame oproti novým úspechom…

Detaily
Zobrazených 1 - 3 z 3 položiek
Zobrazených 1 - 3 z 3 položiek

Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu