Zoznam produktov výrobcu / značky: Härkila

Härkila of Scandinavia


Härkila bola založená na veľkých švédskych planinách rukami Kjella Lennartssona, ktorý okrem toho, že je nadaný športovec, chová a trénuje jedných z najlepších pracovných psov vo Švédsku. Za posledných 40 rokov bolo z chovateľskej stanice Härkila vychovaných viac ako 300 psích šampiónov. Táto víťazná mentalita je rovnako prítomná aj vo vývoji oblečenia Härkila. Härkila prezentuje najlepšie kolekcie rok čo rok. Spolupracuje s najlepšími dodávateľmi najkvalitnejších materiálov pre výrobu poľovníckeho oblečenia. Znamená to tiež vysokú úroveň a kvalitu materiálov testovaných v rôznych situáciách. Tajomstvom je tradícia a technológia. Ako aj druhí nadšenci outdoorových aktivít radi objavujú nové materiály. V spolupráci so spoločnosťou Gore®Tex, ktorá je producentom najlepších membránových a technických textílií a s ostatnými dodávateľmi najkvalitnejších materiálov sa Härkila môže považovať za jedných z najlepších výrobcov outdoorového oblečenia.


Detaily
Zobrazených 1 - 2 z 2 položiek
 • Limited special offer
  167,30 € 239,00 € -30% Vypredané
  Znížená cena
  Vypredané
  Härkila Mountain Trek nohavice sú vhodné na turistiku, poľovanie, aj pre každého, kto má rád outdoor. Komfort je zvýšený kombináciou vzdušnosti, tvarovaných kolien a vreckách na stehnách na zips. Nohavice sú s voskovou úpravou, vodeodolné, možnosť nosenia aj s opaskom. Výborné riešenie na dosiahnutie rovnováhy medzi komfortom a vzhľadom.
 • 339,00 € Vypredané
  Vypredané
  Ľahká obuv z nubukovej kože BiG Game BOA, s nepremokavou, priedušnou GORE-TEX ® membránou, BOA® systém šnúrovania, vynikajúca stabilita päty, flexibilná predná časť, stielka ™ Ortholite®
Zobrazených 1 - 2 z 2 položiek

Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu