Filter produktov

Nočné videnie 

na stránke
Zobrazených 1 - 15 z 18 položiek
 • 1 600,00 € Ihneď k odberu
  Digitálny ďalekohleľad s vstavaným laserovým meračom vzdialenosti, sníma obraz pomocou CCD senzoru a zobrazuje pomocou displeja najnovšej OLED technológie. Skvelý na pozorovanie v úplnej tme do 250 m za použitia vstavaného neviditeľného prísvitu.  
 • 4 330,00 € 1-5 dní
  Univerzálny termovízny prístroj, ktorý môže byť použitý na pozorovanie z ruky ale tiež ako objektivová predsádka pre optické prístroje (zameriavače , ďalekohľady , videokamery , fotoaparáty adt . ) .
 • 275,00 € Vypredané
  Vypredané
  Vynikajúci pozorovací monokulár 1+ generácie nočného videnia, výborný pomer cena-kvalita.  Svojimi vlastnosťami a kvalitou pozorovania sa blíži generácii 2+.
 • 2 230,00 €
  Termovízia Pulsar Quantum XD 19 S umožňuje pozorovanie a detekciu tepelného rozloženia objektov a okolia a to za akýchkoľvek podmienok.
 • 3 040,00 € 1-5 dní
  Termovízia Pulsar Quantum XD 38 S umožňuje pozorovanie a detekciu tepelného rozloženia objektov a okolia a to za akýchkoľvek podmienok.
 • 3 520,00 € 1-5 dní
  Termovízia Pulsar Quantum XD 50S je najvýkonejší termovízny prístroj s farebným zobrazením a detekčnou vzdialenosťou až 1250m.
 • 1 595,00 € Vypredané
  Vypredané
  Vynovený model digitálnej nočnej optiky od firmy Pulsar s 3ročnou zárukou, porovnateľný s klasickou 2+ generáciou. Novinkou je sériovo zabudovaný neviditeľný infračervený prísvit o vlnovej dĺžke 915nm a zabudovaný laserový merač vzdialenosti, odolnosť voči otrasom až 6000 J a možnosť výberu z 13 zámerných osnov.  
 • 3 799,00 € 2 dní
  Nočné videnie Dedal D480/100 4x68 Gen II+ od známeho ruského výrobcu. Zariadenie tohoto nočného videnia je vybavené holandským elektrooptickým meničom PHOTONIS generácie II+ s vysokým rozlíšením, Určený na nočné pozorovanie prírody, fotenie, ochranu osôb a majetku. Len u nás s 5 ročnou zárukou !  
 • 3 899,00 € Ihneď k odberu
  Nočné videnie Dedal D480/165 6x84 Gen II+ od známeho ruského výrobcu Dedal. Zariadenie tohoto nočného videnia je vybavené ruským elektrooptickým meničom generácie II+ s vysokým rozlíšením, na prianie aj s holandskými meničmi PHOTONIS. Vhodný na nočné pozorovanie prírody, fotografovanie, ochranu osôb a majetku. Len u nás s neprekonateľnou 5 ročnou zárukou ! 
 • 579,00 € Vypredané
  Vypredané
  Absolútna novinka a bestseller, revolučný špičkový zameriavací ďalekohľad za neuveriteľnú cenu pracujúci na princípe digitálnej kamery s CMOS snímacím senzorom, vďaka čomu sa automatický prispôsobí svetelným podmienkam, čo umožňuje jeho použitie ako vo dne tak aj v noci za úplnej tmy. Model L je s laserovým prísvitom a k upevneniu na 30 mm kružky. K...
 • 562,00 € Vypredané
  Vypredané
  Absolútna novinka a bestseller, revolučný špičkový zameriavací ďalekohľad za neuveriteľnú cenu pracujúci na princípe digitálnej kamery s CMOS snímacím senzorom, vďaka čomu sa automatický prispôsobí svetelným podmienkam, čo umožňuje jeho použitie ako vo dne tak aj v noci za úplnej tmy. Model S je s diodovým prísvitom a k upevneniu na 30 mm kružky. K odberu...
 • 1 055,00 € Vypredané
  Vypredané
  Revolučná novinka medzi nočným videním. CORE meniče využívajú špeciálnu keramickú hmotu spojenú s kovovou zliatinou podobnou tej, ktorá sa používa pri výrobe meničov gen 2+ alebo gen 3. Najdôležitejší parameter rozlišenie vzrástlo dvojnásobne na 70 lp/mm !! Spolu s fantastickou cenou ju predurčuje širokému okruhu záujemcov o nočné pozorovanie prírody. 
 • 2 399,00 € ihneď k odberu
  Bestseller medzi termoviziami, špičkový produkt s najnovšou technologiou s frekvenciou až 60Hz (technologie NTSC), predčí aj omnoho drahšie zariadenia od renomovaných výrobcov a to všetko za výnimočne priaznivú cenu. 
 • 1 890,00 € Vypredané
  Vypredané
  Digitálny prístroj pre nočné videnie s neviditeľným výkonným IR prísvitom o vlnovej dĺžke 850 nm s extra vysokou kvalitou obrazu s najlepším rozlíšením vo svojej triede 752x582 pix. Jednoduchá a spoľahlivá montáž rýchloupínaním weaver/picatinny systémom. Telo prístroja vyrobené z extra pracho a vodeodolnej zliatiny. 
 • 132,00 € ihneď k odberu
  Neviditeľný výkonný laserový prísvit o vlnovej dlžke 850 nm, vhodný ku klasickým prístrojom nočného videnia, pripevnenie weaver adaptérom. Ponúka variabilnú šírku lúča od úzkeho s ďalekým dosahom až po rozostrený, ktorý osvieti široké okolie. Výhodou je možnosť plynulého nastavenia výkonu a vycentrovania lúča ako vo vodorovnej tak aj zvislej ose tak aby...
Zobrazených 1 - 15 z 18 položiek

Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu