Filter produktov

Puškohľady 

Zobrazených 1 - 7 z 7 položiek
 • 1 600,00 € Ihneď k odberu
  Digitálny ďalekohleľad s vstavaným laserovým meračom vzdialenosti, sníma obraz pomocou CCD senzoru a zobrazuje pomocou displeja najnovšej OLED technológie. Skvelý na pozorovanie v úplnej tme do 250 m za použitia vstavaného neviditeľného prísvitu.  
 • 1 595,00 € Vypredané
  Vypredané
  Vynovený model digitálnej nočnej optiky od firmy Pulsar s 3ročnou zárukou, porovnateľný s klasickou 2+ generáciou. Novinkou je sériovo zabudovaný neviditeľný infračervený prísvit o vlnovej dĺžke 915nm a zabudovaný laserový merač vzdialenosti, odolnosť voči otrasom až 6000 J a možnosť výberu z 13 zámerných osnov.  
 • 3 799,00 € 2 dní
  Nočné videnie Dedal D480/100 4x68 Gen II+ od známeho ruského výrobcu. Zariadenie tohoto nočného videnia je vybavené holandským elektrooptickým meničom PHOTONIS generácie II+ s vysokým rozlíšením, Určený na nočné pozorovanie prírody, fotenie, ochranu osôb a majetku. Len u nás s 5 ročnou zárukou !  
 • 3 899,00 € Ihneď k odberu
  Nočné videnie Dedal D480/165 6x84 Gen II+ od známeho ruského výrobcu Dedal. Zariadenie tohoto nočného videnia je vybavené ruským elektrooptickým meničom generácie II+ s vysokým rozlíšením, na prianie aj s holandskými meničmi PHOTONIS. Vhodný na nočné pozorovanie prírody, fotografovanie, ochranu osôb a majetku. Len u nás s neprekonateľnou 5 ročnou zárukou ! 
 • 1 055,00 € Vypredané
  Vypredané
  Revolučná novinka medzi nočným videním. CORE meniče využívajú špeciálnu keramickú hmotu spojenú s kovovou zliatinou podobnou tej, ktorá sa používa pri výrobe meničov gen 2+ alebo gen 3. Najdôležitejší parameter rozlišenie vzrástlo dvojnásobne na 70 lp/mm !! Spolu s fantastickou cenou ju predurčuje širokému okruhu záujemcov o nočné pozorovanie prírody. 
 • 1 890,00 € Vypredané
  Vypredané
  Digitálny prístroj pre nočné videnie s neviditeľným výkonným IR prísvitom o vlnovej dĺžke 850 nm s extra vysokou kvalitou obrazu s najlepším rozlíšením vo svojej triede 752x582 pix. Jednoduchá a spoľahlivá montáž rýchloupínaním weaver/picatinny systémom. Telo prístroja vyrobené z extra pracho a vodeodolnej zliatiny. 
 • 132,00 € 2-3 dní
  Neviditeľný výkonný laserový prísvit o vlnovej dlžke 850 nm, vhodný ku klasickým prístrojom nočného videnia, pripevnenie weaver adaptérom. Ponúka variabilnú šírku lúča od úzkeho s ďalekým dosahom až po rozostrený, ktorý osvieti široké okolie. Výhodou je možnosť plynulého nastavenia výkonu a vycentrovania lúča ako vo vodorovnej tak aj zvislej ose tak aby...
Zobrazených 1 - 7 z 7 položiek

Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu