Zoznam produktov výrobcu / značky: Kamik

Popredný kanadský výrobca obuvi, špecializujúci sa na zimnú obuv, technologický najviac prepracovaná zimná obuv určená do najľadovejších podmienok, preverená  v tvrdých arktických podmienkach kanadskej tundry a lesov. 

Zobrazených 1 - 5 z 5 položiek
 • Limited special offer
  149,51 € 169,90 € -12% Ihneď k odberu
  Znížená cena
  Vodeodolná topánka s membránou GORE-TEX 2000 GTX, s teplotným komfortom do -40 ° C.
 • 89,90 € Ihneď k odberu
  Veľmi obľúbený model značky Kamik. Vysoká obuv z prírodnej kože kombinovaná s Nylonom a s vyberateľnou vnútornou vložkou z materiálu 200B Thnisulate. Tepelný komvort - 40°C dáva tomuto modelu vysokú úžitkovú hodnotu za priaznivú cenu.
 • 74,90 € Ihneď k odberu
  Nepremokavé čižmy vhoné pre poľovníkov, rybárov, vinárov, farmárov a všetkých, ktorí sa pohybujú v chladnom a vlhkom prostreí. Konečne aj Vy sa budete cítiť "ako v bavlnke". Kamik je kanadská značka z viac než 110 ročnou tradíciou, táto obuv Vás nikdy nezradí.
 • 109,90 € Ihneď k odberu
  Obuv vhodná pre turistov, poľovníkov, rybárov, vinárov, farmárov a všetkých, ktorí sa pohybujú v chladnom a vlhkom prostreí. Konečne aj Vy sa budete cítiť "ako v bavlnke". Kamik je kanadská značka z viac než 110 ročnou tradíciou, táto obuv Vás nikdy nezradí.
 • 199,90 € Ihneď k odberu
  Najkvalitnejšia zimná obuv z dielne prestížneho kanadského výrobcu, pre použitie v najtvrdších ľadových podmienkach. Vnútro obuvi je tvorené z patentovanej 18 mm silnej odnímateľnej izolačnej vrstvy Zylex s antibakteriálnou úpravou. Otestované v severských podmienkach kanadských lesov.
Zobrazených 1 - 5 z 5 položiek

Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu