Steiner Nighthunter Xtreme 8x56 - ďalekohľad

5226

Nový produkt

Top model firmy Steiner, Steiner Nighthunter EXTREME 8x56 ponúka užívateľovi vynikajúcu optiku, špičkový prenos svetla, široké zorné pole vyvolalo obrovský úspech u odbornej verejnosti. Elegantná brašňa a remeň. 

Viac detailov

Limited special offer

719,10 €

799,00 €

-10%

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

Značka: Steiner

 
Detaily

Top model firmy Steiner, Steiner Nighthunter EXTREME 8x56 ponúka užívateľovi vynikajúcu optiku, špičkový prenos svetla, široké zorné pole vyvolalo obrovský úspech u odbornej verejnosti. Elegantná brašňa a remeň.  

Za desať rokov radu Nighthunter bola synonymom pre najlepší lovecký ďalekohľad v ponuke. Teraz tento úspech pokračuje s novým Nighthunter Xtreme, stanovuje nové štandardy v priepustnosti svetla, komfort nosenia, odolnosť a dlhodobú spoľahlivosť.

Steiner - výnimočné zariadenie po mnohých rokov výskumnej práce testovania a rozvoja. Výsledkom je špeciálne vyvinutý ďalekohľad pre použitie optimalizovanej optiky v poľovníctve. Zhodnocovanie a kombinácia fluoridov a vzácnych minerálnych látok zabezpečuje jasný prenos. Obrázky sú ostré a v najvyššom kontraste - až k okraju. Kontúry sú vždy jasne viditeľné, rozptýlené svetlo je redukované na minimum.

Steiner Sports-Auto-Focus

Firma Steiner používa na niektorých ďalekohľadoch systém tzv. mechanickej pamäte okuláru. Jedná sa o mechanizmus, ktorý si „zapamätá" nastavenie okuláru. Pokiaľ ďalekohľad používal niekto iný, možno ho práve vďaka tejto funkcii veľmi ľahko upraviť späť do polohy, ktorá bola nastavená majiteľom.

Steinner Nano-Protection

Neprekonateľne jasný obraz umožňuje preukázaná Steiner Nano-Ochrana. Šošovky majú ochranu povrch voči nečistotám a vodu odpudzujúci povrch chráni pred agresívnym vplyvom prostredia. Dážď, sneh a vlhkosť sú mimo z vášho zorného poľa. Čistenie je oveľa ľahšie a odolná špina je minulosťou.

NBR-Longlife- pogumovanie

Špeciálne vyvinuté pogumovanie povrchu ďalekohľadu je nielen veľmi silné, ale má aj veľmi dobrú priľnavosť. Či už v chlade, horúčave alebo v daždi. Pryžový povlak withstands robí váš ďalekohľad Steiner stále silný aj v slanej vode a okrem toho zabraňuje neželaným hluku.

High Contrast- Optics

Optický systém dodávaný firmou STEINER. Vyznačuje sa veľmi vysokou kvalitou za priaznivú cenu. Poskytuje veľmi ostrý a kontrastný obraz pri všetkých svetelných podmienkach, na priamom slnku alebo za šera.

Technické parametre:

Model

Nighthunter XTR 8x56

Zväčšenie 8x

Priemer šošoviek 56mm

Priemer výstupnej pumpily 7mm

Sveteľnosť 49

Stmievací faktor 21,2

Zorné pole 1000m 112m

Zaostrovací systém

Steiner Sport Auto Focus

Vodotesný 5m

Plnenie dusíkom cez 2-cestný ventil systému

Optika

High-Definition XP

Výška 212mm

Šírka 200mm

Hmotnosť 1090g

Záruka výrobcu 30 rokov  

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):

Menu