Deerhunter Rusky 2.G 3in1 Set - zimný lovecký komplet

Nový produkt

Druhá zdokonalená generácia obľúbenej kolekcie Rusky. Zimná lovecká bunda a nohavice v temnej zelenej farbe s bezhlučnou úpravou, ideálna na lov v mrazivých podmienkach. Bunda je flexibilná a dá sa nosiť na 3 spôsoby. Vnútri je odopínateľná flísová bunda ktorá je obojstranná kvôli maximálnej variabilnosti použitia.

Viac detailov

Limited special offer

312,95 €

569,00 €

-45%

  • 48
Ihneď k odberu

- +

Značka: Deerhunter

 
Detaily

Druhá zdokonalená generácia obľúbenej kolekcie Rusky. Zimná lovecká bunda a nohavice v temnej zelenej farbe s bezhlučnou úpravou, ideálna na lov v mrazivých podmienkach. Bunda je flexibilná a dá sa nosiť na 3 spôsoby. Vnútri je odopínateľná flísová bunda ktorá je obojstranná kvôli maximálnej variabilnosti použitia. Veľmi teplá a komfortná a vhodná na nosenie v mrazivých podmienkach medzi -30°C až +10°C.

Deerhunter Micro Suede je mikrosemiš v zložení 88% Polyester a 12% Polyamid Mikrosemiš. Mikrosemiš je jemný, bezhlučný a odolný materiál ktorý vám zaručí komfort a ľahkosť pri pohybe.

Membrána Deer-Tex ponúka množstvo výhodných vlastností. 100% vetruodolnosť, 100% vodeodolnosť, 100% priedušnosť. Vodeodolnosť je viac ako 10.000mm/H2O, paropriepustnosť je viac ako 20.000g/m/24H. Materiál 100% Polyester, Deer-Tex Membrána.

Neviete si vybrať veľkosť? Pozrite si tabuľku veľkostí.

 

 
Tabuľka veľkostí Deerhunter

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):

Menu