Hillman Waterproof Cap w.Mask - lovecká čiapka

Nový produkt

Lovecká vodeodolná čiapka Hillman Waterproof Cap v sebe kombinuje moderné technológie materiálov s praktickými a originálnymi prvkami špeciálne určenými pre pre potreby lovcov a poľovníkov.

Viac detailov

33,90 €

  • 2XL
Ihneď k odberu

- +

Značka: HILLMAN

 
Detaily

O dostatočnú tepelnú izoláciu sa u tejto loveckej, vodeodolnej čiapky sa stará predovšetkým ATMOTEC®PLASMA membrána. Jej konštrukcia je založená na látkach využívaných NASA pre americké astronautov, ktorým zabezpečovala ochranu pred teplotnými extrémami. Odvádza vlhkosť preč od tela a zároveň je vodeodolná zvonku. Parametre membrány Atmotec® udávajú v prípade priedušnosti hodnotu 13 000g / m2 / 24hod, u vodeodolnosti potom výšku vodného stĺpca 20 000 mm. Spolu s ochrannou vrstvou vodného repelentu DWR® vám membrána zaručí, že sa Vám nebude potiť hlava po celý deň a zároveň budete dobre chránení v dažďoch.
 
Dodatočnú tepelnú ochranu Vašej hlavy majú na starosť skladací krytky na uši z teplého a príjemného materiálu Ventafleece®. Povrch modelu lovecké vodeodolné čiapky Hillman Waterproof Cap je z tenkej, ale pritom vysoko odolné mikrosemišové látky Deerskin®, ktorá bola vyvinutá s dôrazom na odolnosť proti pretrhnutiu. Odolnosť proti vetru au poľovníkov či lovcov veľmi obľúbená nízka hlučnosť sú ďalšími vlastnosťami tejto lovecké čiapky. Waterproof Cap rovnako ako ostatné poľovnícke oblečenie a doplnky od Hillman obsahuje antibakteriálne vrstvu pohlcujúce telesné pachy, vďaka ktorej môžete pokrývku hlavy nosiť oveľa dlhšie a samozrejme sa znižuje aj možnosť, že vás ucíti zver.
 
Horná časť tejto lovecké čiapka je možné prevrátiť a zmeniť tak na signalizačné pokrývku hlavy oranžovej farby. Čiapka je zosilnená na vybraných miestach syntetickou Amara kožou, a vďaka skladaciemu šiltu si ju môžete pohodlne zložiť do vrecka, kde nezaberie príliš miesta.
 
Lovecká vodeodolná čiapky Hillman Waterproof Cap v sebe kombinuje moderné technológie materiálov s praktickými a originálnymi prvkami špeciálne určenými pre pre potreby lovcov a poľovníkov.
 
Veľkosti: M-54, L-56, XL-58, 2XL-60cm
 
Materiály a technológie:
ATMOTEC®PLASMA vodeodolná a priedušná membrána
DWR® vodný repelent
Silvergear® vrstva nanočastíc striebra odstraňujúci telesný pach, baktérie a vírusy
Deerskin® tichá a roztrhanie odolná tkanina
 
 
Ďalšie vlastnosti:
skladacie krytky na uši s VentaFleece® výstelkou
horná časť je možné zmeniť na signalizačné oranžovú farbu
zosilnenie namáhaných častí s vysoko odolnou syntetickou Amara kožou
vďaka skladaciemu šiltu je možné čiapku zložiť do vreckovej veľkosti

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):

Menu