HILLMAN Guncase OVER/UNDER 94cm - púzdro na rozloženú brokovnicu

2094

Nový produkt

Hillman Guncase lovecké puzdro pre Vašu rozloženú brokovnicu. Vnútri puzdra je všité vrecko, aby sa časti zbrane o seba nepoškriabali. Tiež na vonkajšej strane puzdra nájdete kapsu pre náboje či iné potrebné veci.

Viac detailov

32,90 €

Ihneď k odberu

- +

Značka: HILLMAN

 
Detaily

Hillman Guncase lovecké puzdro pre Vašu rozloženú brokovnicu. Vnútri puzdra je všité vrecko, aby sa časti zbrane o seba nepoškriabali. Tiež na vonkajšej strane puzdra nájdete kapsu pre náboje či iné potrebné veci. Toto 94 cm dlhé púzdro je vyrobené zo špeciálnej ultrasilné tkaniny Duratex®, ktorá je odolná voči predratiu, roztrhanie a záťaži. Súčasťou tejto tkaniny je aj pogumovaný vodeodolný polymér, ktorý spoločne s vodným repelentom DWR® chráni Vašu loveckú zbraň pred navlhnutím a Vy tak môžete bezpečne prepravovať zbraň za každého počasia. Vlhkosť absorbujúce výplň puzdra zabráni potencionálny korózii zbrane.

Puzdro je vyplnené špeciálnou penou, vďaka ktorej je oveľa tenšia ako veľká molitanová púzdra na zbrane. Napriek tomu je vložená zbraň aj optika rovnako dobre chránená. Tento moderný materiál umožňuje, že puzdro už nemusí byť veľké a neskladné.

Súčasťou tohto puzdra na zbraň je odopínací ramenný popruh s rýchlou reguláciou dĺžky a kódovací visiaci zámok pre jeho uzamknutie.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (4):

Menu