ESP Stash Quilted Combo - zateplený komplet

Nový produkt

ESP Stash Quilted Combo zimná komplet vyrobený z 5000/3000 nepremokavej a priedušnej vonkajšej a dodatočne zateplený prešívanou vrstvou nylonovej podšívky.

Viac detailov

Limited special offer

188,91 €

209,90 €

-10%

Ihneď k odberu

- +

Značka: ESP Carpgear

 
Detaily

ESP Stash Quilted odev je vyrobený z 5000/3000 nepremokavej a priedušnej vonkajšej a dodatočne zateplený prešívanou vrstvou nylonovej podšívky. Bunda spolu s nohavicami tvoria výborný zimný komplet pre náročného rybára loviaceho v chladnom počasí.

Medzi dôležité prvky patrí špičková nastaviteľná kapucňa, ktorá poskytuje vynikajúcu ochranu pri nepriaznivom počasia a zároveň poskytuje optimálnu viditeľnosť.

Krátky gumový zips je odolný voči vode a pod ním je priestranné vrecko na zips s ochranným dažďovým uzáverom, ktoré je ideálne na uloženie základných predmetov.

K dispozícii sú tiež útulné vrecká na ruky s rukávmi, elastické manžety a priestorný, ale ergonomický strih, ktorý je vybavený zadným lemom s elastickým nastavením.

Prešívaná podšívka poskytuje vynikajúce teplo bez toho, aby bola ťažká, v skutočnosti pre zimný odev táto bunda je prekvapujúco ľahká.

Štýlové kontrastné oranžové logo a zips

Strih je dostatočne priestranný, aby umožnil dostatok voľnosti pohybu a použité materiály vedú k salopetám, ktoré sú ľahké, tiché a pohodlné na chodenie.

Vlastnosti zahŕňajú pohodlné nastaviteľné, elastické ramenné popruhy so zapínaním na zámok, celoprepínacím YKK zipsom.

Na kolenách sú zdvojené vrstvy na vystuženie a zipsy sú gumové, odolné voči vode a blatu. Pokiaľ ide o skladovanie, je tu vnútorné bezpečnostné vrecko na zips a dve hlboké vrecká na ruky s ochrannými klapkami.

5.000mm vodný stĺpec
3.000mm priedušnosť

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (24):

Menu