Fotopasce 

na stránke
Zobrazených 1 - 15 z 17 položiek
 • 285,00 € Dostupný
  Špičková fotopasca nabitá novými technológiami, ktorá udáva novú látku výkonnsti. Fotopasca Spromise S328 je pokračovaním úspešného modelu Spromise S128.
 • 266,00 € Dostupný
  Fotopasce Bunaty full HD GSM sú novinkou roku 2017 s okamžitým prenosom vyhotovenej fotografie na vaše mobilné zariadenie, alebo email, splňajú vaše predstavy čo má každá fotopasca splňať: najväčší detekčný dosah na trhu cez 20m, nenápadnosť pred zrakmi nepovolaných osôb, špičková kvalita vyhotoveného záznamu, ktorá vám umožní podrobne preskúmať váš cieľ...
 • 191,00 € Ihneď k odberu
  Fotopasce Bunaty full HD sú novinkou roku 2017, splňajú vaše predstavy čo má každá fotopasca splňať: najväčší detekčný dosah na trhu cez 20m, nenápadnosť pred zrakmi nepovolaných osôb, špičková kvalita vyhotoveného záznamu, ktorá vám umožní podrobne preskúmať váš cieľ a to všetko za bezkonkurenčnú cenu. 
 • 199,00 € Dostupný
  Najnovšie fotopasce FORESTCAM splňajú vaše predstavy čo má každá fotopasca splňať: vysoký detekčný dosah, nenápadnosť pred zrakmi nepovolaných osôb, špičková kvalita vyhotoveného záznamu vo Full HD rozlíšení, ktorá vám umožní podrobne preskúmať váš cieľ a okamžite ho odoslať na váš email alebo mobil a to všetko za bezkonkurenčnú cenu.    
 • 173,00 € Dostupný
  Najnovšie fotopasce FORESTCAM splňajú vaše predstavy čo má každá fotopasca splňať: najväčší detekčný dosah na trhu cez 28m, nenápadnosť pred zrakmi nepovolaných osôb, špičková kvalita vyhotoveného záznamu, ktorá vám umožní podrobne preskúmať váš cieľ a to všetko za bezkonkurenčnú cenu. 
 • 149,00 € Dostupný
  Fotopasca Boskon Guard BG-520 je digitálny fotoaparát. Táto fotopasca využíva celkom nové neviditeľné osvetlenie o vlnovej dĺžke 940nm!
 • 249,00 € Ihneď k odberu
   Fotopasca Boskon Guard BG-520SM je digitálny fotoaparát s funkciou odosielania MMS+GPRS. Táto fotopasca využíva celkom nové neviditeľné osvetlenie o vlnovej dĺžke 940nm!
 • 139,90 € Vypredané
  Vypredané
  Detektor pohybu WRL-B k WRL bezkáblovej sade pre kontrolu pohybu.
 • 199,90 € Vypredané
  Vypredané
  Konečne dostupný monitor pohybu pre poľovníkov a strážnikov. Umiestnite Snímač až do vzdialenosti 300 metrov od príjmača a užívajte si pohodu, keď za Vás technika pracuje!
 • 291,50 € Dostupný
  Modelová novinka roku 2017, vylepšený nočný neviditeľný prísvit najvýkonnejší na trhu, vylepšené rozlíšenie zasielaných fotografii s množstvom doteraz neviditeľných detailov, skvelé 14-megapixelové fotografie a vysoko výkonná anténa. Posielanie fotiek priamo na váš mobil v podobe MMS alebo na váš e-mail cez GPRS prenos!. Nový detektor pohybu. Nastavenie...
 • 289,00 € Vypredané
  Vypredané
  PLNE FUNGUJE A PODPORUJE VŠETKÝCH SLOVENSKÝCH OPERÁTOROV (O2, ORANGE, T-MOBILE). ABSOLÚTNA, PREVRATNÁ NOVINKA VO SVETE FOTOPASCÍ. GPRS FOTOPASCA NA DÁTOVÝ PRENOS VÁM UŠETRÍ VÝDAVKY
 • 139,00 € Ihneď k odberu
  Pre napájanie fotopasce sú potrebné len 4 tužkové batérie,vďaka tomu je fotopasca ľahká a tenká s možnosťou dobrého uloženia a maskovania.
 • 229,00 € Dostupný
  Absolútna novinka a úplná bomba na zabezpečenie objektov, monitoring vstupov, sledovanie osôb! Jemný senzor pohybu zaberá až do 20 metrov!
 • 209,00 € Vypredané
  Vypredané
  Miniatúrne rozmery modelu fotopasce ScoutGuard SG565F rovnaké ako pri modely SG560V, a jeho biely blesk je vhodný najmä do odľahlých oblastí, kde nehrozí prezradenie fotopasce bleskom pred človekom, vhodná aj pre ochranárov, ornitológov, najmä pri čítaní čísiel a popisov na obojkoch a pod.
 • 199,00 € Ihneď k odberu
  Široký záber NOVÉHO pohybového senzoru, extrémne výkonný infra prísvit na takéto malé zariadenie, veľmi praktická funkcia minimálnej pauzy medzi záznamami.
Zobrazených 1 - 15 z 17 položiek

Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu