Filter produktov

MMS/GRPS Fotopasce 

Zobrazených 1 - 5 z 5 položiek
 • 285,00 € Dostupný
  Špičková fotopasca nabitá novými technológiami, ktorá udáva novú látku výkonnsti. Fotopasca Spromise S328 je pokračovaním úspešného modelu Spromise S128.
 • 199,00 € Dostupný
  Najnovšie fotopasce FORESTCAM splňajú vaše predstavy čo má každá fotopasca splňať: vysoký detekčný dosah, nenápadnosť pred zrakmi nepovolaných osôb, špičková kvalita vyhotoveného záznamu vo Full HD rozlíšení, ktorá vám umožní podrobne preskúmať váš cieľ a okamžite ho odoslať na váš email alebo mobil a to všetko za bezkonkurenčnú cenu.    
 • 249,00 € Ihneď k odberu
   Fotopasca Boskon Guard BG-520SM je digitálny fotoaparát s funkciou odosielania MMS+GPRS. Táto fotopasca využíva celkom nové neviditeľné osvetlenie o vlnovej dĺžke 940nm!
 • 291,50 € Dostupný
  Modelová novinka roku 2017, vylepšený nočný neviditeľný prísvit najvýkonnejší na trhu, vylepšené rozlíšenie zasielaných fotografii s množstvom doteraz neviditeľných detailov, skvelé 14-megapixelové fotografie a vysoko výkonná anténa. Posielanie fotiek priamo na váš mobil v podobe MMS alebo na váš e-mail cez GPRS prenos!. Nový detektor pohybu. Nastavenie...
 • 289,00 € Vypredané
  Vypredané
  PLNE FUNGUJE A PODPORUJE VŠETKÝCH SLOVENSKÝCH OPERÁTOROV (O2, ORANGE, T-MOBILE). ABSOLÚTNA, PREVRATNÁ NOVINKA VO SVETE FOTOPASCÍ. GPRS FOTOPASCA NA DÁTOVÝ PRENOS VÁM UŠETRÍ VÝDAVKY
Zobrazených 1 - 5 z 5 položiek

Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu