Steiner Ranger Xtreme 8x56 - ďalekohľad

5118

Nový produkt

Nový model Ranger Xtreme vyniká oproti predošlému modelu zvýšenou ostrosťou a farebným kontrastom, väčším zorným poľom a nižšou hmotnosťou, vo svojej cenovej kategórii nemá konkurenciu a vyrovná sa aj omnoho drahším modelom, bez problémov umožňuje pozorovanie zveri a prírody dlho do noci.

Viac detailov

679,00 €

Ihneď k odberu

- +

Značka: Steiner

Umožňujeme platbu v hotovosti pri osobnom odbere
 
Detaily

Nový model Ranger Pro s vylepšenou svetelnosťou a farebným kontrastom, väčším zorným poľom a nižšou hmotnosťou, umožňuje pozorovanie zveri a prírody dlho do noci aj v ťažkých svetelných podmienkach.  Skvelý pomer prvotriednej nemeckej kvality a výhodnej ceny umožňuje vlastniť tento skvelý produkt širokému okruhu záujemcov. Hravo strčí do vrecka akúkoľvek ázijskú a väčšinu svetovej konkurencie. 

Špeciálne vyvinuté pogumovanie povrchu ďalekohľadu je nielen veľmi silné, ale má aj veľmi dobrú priľnavosť. Či už v chlade, horúčave alebo v daždi. Pryžový povlak withstands robí váš tento model odolný aj voči slanej vode a potu a okrem toho zabraňuje neželanému hluku.

Vo výrobnom postupe sú použité vlákna zosilnené pre odolnosť voči teplu a korózii. Použitím týchto materiálov je ďalekohľad takmer nezničiteľný. Použité materiály sú extrémne odolné a zabezpečujú maximálnu kompaktnosť a dlhoročné nerušené pozorovanie.

Dioptrická korekcia a individuálne nastavenie ostrosti každého oka sú úplnou samozrejmosťou. 

Všeobecné vlastnosti
Zvätšenie8x
Priemer objektívu (mm)56,0
Špecifikácia
Výstupná pupila (mm)7,0
Twilight faktor21,2
Zorné pole na 100 mkA
Zorné pole v 1000 m125,0
Krátkého dosahu-
Výška / šírka (mm)183x142
Hmotnosť (g)1130,0

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (2):

Menu