ScoutGuard SG880 MMS/GPRS 14Mpx Black - fotopasca + Baterky a 8 GB karta zdarma

PO1051

Nový produkt

Modelová novinka roku 2017, vylepšený nočný neviditeľný prísvit najvýkonnejší na trhu, vylepšené rozlíšenie zasielaných fotografii s množstvom doteraz neviditeľných detailov, skvelé 14-megapixelové fotografie a vysoko výkonná anténa. Posielanie fotiek priamo na váš mobil v podobe MMS alebo na váš e-mail cez GPRS prenos!. Nový detektor pohybu. Nastavenie fotoapasce pomocou laserového zameriavača.

Viac detailov

291,50 €

Dostupný

- +

Značka: ScoutGuard

 
Detaily

TOP-NOVINKA! skvelé 14-megapixelové fotografie a vysoko výkonná anténa.Farebný LCD displej a diaľkové ovládanie. Posielanie fotiek priamo na váš mobil v podobe MMS alebo na váš e-mail cez GPRS prenos! Nový vysoko výkonný, absolútne neviditeľný 940 nM čierny prísvit.  Nový citlivý detektor pohybu. Nastavenie fotoapasce pomocou laserového zameriavača.
PLNE FUNGUJE A PODPORUJE VŠETKÝCH SLOVENSKÝCH OPERÁTOROV (O2, ORANGE, T-MOBILE)
ABSOLÚTNA, PREVRATNÁ NOVINKA VO SVETE FOTOPASCÍ. MMS/GPRS FOTOPASCA S ČIERNYM BLESKOM NA DÁTOVÝ PRENOS VÁM UŠETRÍ VÝDAVKY
POZOR na neznačkové napodobeniny MMS fotopasce s GPRS!!! Akceptuje SD kartu s menšou kapacitou, nemá aktuálny softvér s možnosťou odosielania väčších fotiek. Fotopasca musí mať od nás softvér upravený na prácu a posielanie v európskych sietach s európskou frekvenciou. Modely z USA  alebo z Ázie v Európe nefungujú!!! Náš model Vám fungovať bude, už je pripravený!
Je to tu. Diaľkový prenos záberov z vašej fotopasce na mobil alebo email. Model SG 880 MMS/GPRS-8M BLACK 940nM ponúka odosielanie záznamov ako MMS až na 4 mobily alebo až 4 emaily, alebo cez GPRS dátový prenos posiela dáta na váš mail. Je to lacnejšie a rýchlejšie prevedenie, ktoré ponúkame opäť ako prvý. GPRS je najefektívnejši dátový prenos z fotopasce. POZOR-MMS a GPRS nadstavenia sú odlišné programy u operátora a odlišné nadstavenia.
MMS fotopasca SG 880 MMS/GPRS-8M s čiernym bleskom predaj - poľovnícka kamera MMS ScoutGuard SG 880 MMS/GPRS 8MPx Black.
Sme prví kto ju ponúka a Vy môžete byť prvý kto ju používa!!!
Odporúčame k fotopasci doplniť bezpečnostný box, ktorý Vám monitorovacie zariadenie ochráni, zabezpečí a skryje zraniteľný predný displej pred poškodením.
Na vaše prianie vám pošleme fotopascu prednastavenú pre vášho operátora.
ABSOLÚTNA NOVINKA V ODOSIELANÍ MMS/DÁT NA MOBIL ČI MAIL. CEZ GPRS VÁM ODOŠLE FOTO VO VYSOKEJ KVALITE AKO JE AJ ULOŽENÉ NA SD KARTE. NOVÝ POHYBOVÝ SENZOR S DOSAHOM AŽ DO 18 METROV RADÍ VAŠU FOTOPASCU MEDZI NAJVÝKONNEJŠIU NA TRHU. NOVÝ ČIP S ROZLÍŠENÍM 14 MPX UROBÍ FOTO VYSOKEJ KVALITY A VY BUDETE S NOVOU FOTOPASCOU Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-14M Black 940nM MAXIMÁLNE SPOKOJNÝ

Vysoká kvalita prenosu fotografií cez GPRS vďaka lepšej výkonnejšej anténe. Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-14M Black 940nM je kompaktná fotopasca s vysoko účinným 940nM absolútne neviditeľným čiernym Bleskom. Nová ešte lepšia anténa tejto fotopasce prináša oveľa vyšší výkon v oblasti so slabým signálom mobilnej siete oproti predchádzajúcim modelom. Tento model fotopasce Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-8M Black 940nM má nové pohybové čidlo, ktoré je špeciálne prispôsobené na pozorovanie zvery. Monitorovacie zariadenie Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-14M Black 940nM
je odolné proti poveternostným vplyvom klasifikácie IP54.

Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-14M Black 940nM snímky sú prenášané na e-mail pomocou GPRS dátového prenosu
 
Monitorovacie zariadenie Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-8M Black 940nM posiela fotografie priamo na váš mobil prostredníctvom MMS alebo na váš e-mail pomocou GPRS dátového prenosu. Takže vy môžete v pohodlí sledovať v reálnom čase, čo sa deje okolo vašej fotopasce.
Nastavenie MMS nájdete pre operátorov jednoducho v našom návode.
Nastavenie GPRS pre operátorov O2 a Orange je veľmi jednoduché a bez problémov funkčné. Pre O2 nie je potrebná SMTP autentifikácia. Pre Orange je potrebná SMTP autentifikácia a potrebujete pri vašom dátovom programe (internetový program) mať prihlasovacie údaje s automaticky spustenej služby Môj asistent. Pri operátorovi T-MOBILE postupujte presne podľa nami priloženého návodu. Fotpasca MMS s GPRS funguje na všetkých troch Slovenských operátorov bez problémov a bezchybne. IBO Poľovník zabezpečuje servis a plnú podporu pri nastavení MMS fotopascí zakúpených u nás na predajni alebo cez náš e-shop. Tieto údaje jednoducho podľa nášho prehľadného návodu vložíte na SD kartu s prihlasovacím menom a heslom. Poprípade nás požiadajte emailom na zaslanie nadstavovacieho súboru, ktorý jednoducho nakopírujete na SD kartu.

8-megapixelové fotografie
 
Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-14M Black 940nM sníma obrazy s vysokým rozlíšením v noci aj počas dňa. Môžete si zvoliť rozlíšenie medzi 5MPx alebo 14MPx. Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-8M Black 940nM má možnosť aj sekvenčného fotenia 1-3 zábery! Fotopasca taktiež zachytáva video. Na každej snímke je zobrazený čas, dátum a poradové číslo snímky. Obrázky môžete ľahko prehliadať priamo na fotopasci na veľkom LCD displeji pomocou diaľkového ovládača. Snímky a videá si taktiež môžete preniesť do svojho počítača alebo si ich priamo pozrieť na TV s USB vstupom.

Nové efektívnejšie pohybové čidlo
 
Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-14M Black 940nM má nový efektívnejší spôsob detekovania pohybu až do vzdialenosti cca 15-18m. Detektory pohybu berie pri reakcií do úvahy všetky okolité vplyvi ako je teplota a cirkulácia vzduchu okolo fotopasce. Prejaví sa to najmä pri použití fotopasce v prírode kde za podmienok veľká rozloha a vysoká teplota bude citlivosť nižšia a opačne napríklad pri pozorovaní vtákov kde je veľkosť pozorovaného predmetu malá a teplota vysoká bude citlivosť pohybového čidla vysoká. Takže už vám neunikne ani ten najmenší detail. Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-14M Black 940nM je absolútna prevratná novinka vo svete fotopascí. Môžete si tiež nastaviť časové úseky v ktorých chcete robiť fotografie (napr. každú hodinu). V takomto prípade bude čidlo fotopasce fungovať štandardne a nebude brať ohľad na prostredie, teplotu a veľkosť pozorovaného objektu
 
Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-14M Black 940nM ukladá snímky a videá priamo na SD pamäťovú kartu (nie je súčasťou balenia) Táto fotopasca podporuje SD karty až do veľkosti 32GB na ktorú sa vojde cca 10 000 fotografií alebo 3 hodiny videa. Upravte si nastavenie fotoaparátu len pre vlastnú potrebu
 
Zaznamenané obrázky si môžete pozrieť priamo cez veľký farebný LCD displej priamo na fotopasci pomocou diaľkového ovládača. Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-8M Black 940nM má užitočnú  funkciu časovača , ktorá umožňuje fotografovanie v požadovanom časovom období. Napríklad môžete nastaviť kameru na sledovanie priestoru, kedy bude fotopasca zachytávať zábery, v čase od 20:00 do 7:00 a v ostatnom čase, keď sa v sledovanom priestore pohybujete nebude fotopasca robiť zbytočné zábery. Fotopasca má možnosť nastavenia pauzy pri fotení. Ak je pred kamerou zvýšený pohyb a nechcete aby fotopasca zachytávala každý jeden pohyb a nevytvárala tak zbytočné zábery jednoducho nastavíte pauzu medzi jednotlivými zábermi. Ak túto pauzu nastavíte napríklad na 1 minútu tak fotopasca spraví záber a potom po dobu 1 minúty nebude na ďaľší pohyb reagovať a v tomto čase nevytvorí žiadnu fotku.

Zamerajte správnu polohu fotopasce Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-14

M Black 940nM ľahko s laserom
 
Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-8M Black 940nM je v balení dodávaná s popruhom na upevnenie na strom. Pre správne umiestnenie vám pomôže laserový zameriavač zabudovany vo fotopasci aby ste videli priamo aký prietor fotopasca sníma. Fotopasca má funkciu, ktorá vám pomôže skontrolovať činnosť fotoapasce, a činnosť pohybového čidla (či senzory správne reagujú na pohyb).
 
Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-8M Black 940nM je napájaná 8 x AA batériami alebo 6V externým zdrojom (ani jedno nie je súčasťou balenia)

Vlastnosti Fotopasce Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-8M Black 940nM:
Prenos fotografií na mobily alebo e-mail prostredníctvom MMS, GPRS
Nová, vysokovýkonná anténa
Výkonný čierny absolútne neviditeľný 940nM prísvit
Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-8M Black 940nM je úplne tichá
Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-8M Black 940nM má farebný LCD displej pre nastavenie fotopasce a prezeranie záznamov
Diaľkové ovládanie
Výkonné, citlivejšie pohybové čidlo
Funkcia časovača
Nastavenie pauzy medzi zábermi
Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-8M Black 940nM nahráva video
Možnosť pripojenia k externému zdroju napájania
odolná voči dažďu a striekajúcej vode
BALENIE NEOBSAHUJE SD KARTU ANI BATÉRIE! ODPORÚČAME OBJEDNAŤ, LEN TAK ZABEZPEČÍTE ŽE VAŠE ZARIADENIE BUDE FUNGOVAŤ 100% SPRÁVNE!

Zaznamenáva statický obrázok s rozlíšením

14 Mpx alebo 14 Mpx farebne

Veľkosť fotografií         

 JPEG 2650x1920 alebo 2048x1536

Veľkosť videa

AVI 320x240 pixelov / 640 x 480 pixelov

Rýchlosť záznamu videa

320x240 – 35 snímkov/sek.,

640x480 – až 30 snímkov/sek.

Rýchlosť spúštania sa

1 s

Formát súborov

JPG / AVI

Interval medzi záznamami

1 - 60 minút 

Dĺžka videa

Nastaviteľná 0-60 sekúnd

Sekvencia fotiek na jeden poplach

1-3 okamžite

Pracovná teplota

-20°C až +60°C

Pamäťová karta

SD karta do 32 GB – zdarma

Zachytáva vzdialenosť

cez deň neobmedzene, v noci viac ako 15 metrov + možnosť externého prísvitu

Objektív

záber cca 52° 

Napájanie

8x AA batéria 

Zobrazenie nízkeho stavu batérie cez led diódu

Áno

Zobrazenie plnej karty cez led diódu

Áno

Rozhranie

TV-out, USB, SD karty, 6V externý napájací zdroj

PIR nastaviteľná citlivosť senzora

3 stupne

Odolné tečúcej vode a vlhku!

Áno - vzduchotesnosť

Nastavenie

Priamo v tele na farebnom LCD displeji, aj prezeranie

Nastavenie výkonu INFRA

Áno

Zvuk

Áno – vysoká kvalita a citlivosť

Zabezpečenie heslom

Áno

Laserové zameriavanie

Áno-výkonné

Zabezpečenie lanovým zámkom

Pomocou bezpečnostného boxu

MMS na mobil 

Áno – 4 čísla v tvare 421....

MMS na email

Áno – 4 emaily

MMS na mobil a email

Áno – naraz 8 odoslaní

GPRS prenos

dátový prenos dát na emaily (rozdielna nastavenia ako MMS)

Slovenský návod

Áno

Testovacie zábery

Áno – prezeranie na vstavanom displeji

Nastavenie pre operátorov SR a ČR

Áno, pripravené

Pokrytie siete mobilného operátora

Potrebné

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (4):

Menu