ESP PVA Mesh 25mm Kit - sada s plničkou

ETPVAM025

Nový produkt

PVA Mesh Kit s priemerom 25 mm je ideálna sada na výrobu „dynamitových tyčiniek“ a malých balíkov peliet, drvených boilies, mixérov atď.

Viac detailov

12,95 €

Ihneď k odberu

- +

Značka: ESP

Umožňujeme platbu v hotovosti pri osobnom odbere
 
Detaily

PVA Mesh Kit s priemerom 25 mm je ideálna sada na výrobu „dynamitových tyčiniek“ a malých balíkov peliet, drvených boilies, mixérov atď.

Trubica s návnadou má mierne rozšírená vrchná časť, ktorá uľahčuje plnenie a je vytvarovaná z odolného odolného polyméru. Piest má gumovú rukoväť pre pohodlie a je odstupňovaný v 25 mm deleniach, aby pomohol vyrábať obaly s jednotnou veľkosťou a tyčinky až do dĺžky 15 cm. Trubica s návnadou je naplnená pletivom PVA pleteným z ultrajemného vlákna so silnou konštrukciou proti rebríku. Unikátna kombinácia priemeru vlákna a vzoru tkania vytvára všestrannú sieťovú trubicu, ktorá je dostatočne pevná na to, aby mohla byť zabalená s návnadou, ale dostatočne jemná na to, aby zachytila ??malé pelety, boilie strúhanku a červy. Najdôležitejšie je, že táto ultrajemná sieťka vedie k menším uzlom a poskytuje kontrolované roztavenie, ktoré je dostatočné na to, aby sa návnada dostala na dno v hlbokej vode a napriek tomu sa úplne rozptýlila bez zvyškov. Kompletná súprava PVA sieťoviny, skúmavka s návnadou a piest sa elegantne zmestia do praktickej nepremokavej nádoby. K dispozícii je univerzálna náplň so 6-metrovými ESP PVA, aby sa zmestili 20 mm a 25 mm plniace trubice.

Vlastnosti:

  • 25 mm PVA sieťovina
  • návnada
  • piest
  • rýchle rozpúšťanie
  • dostupné náplne PVA Refill

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (14):

Menu