Nordik Predator Pre-tuned - predladená vábnička na líšku

156371-99

Nový produkt

Táto vábnička je veľmi jednoduchá na použitie.

Viac detailov

Limited special offer

26,95 €

29,95 €

-10%

Ihneď k odberu

- +

Značka: Nordik

Umožňujeme platbu v hotovosti pri osobnom odbere
 
Detaily

Táto vábnička je veľmi jednoduchá na použitie. Je predladená na 4 základné zvuky a teda veľmi pomáha začiatočníkom jednoducho napodobniť všetky zvuky, ktoré sú veľmi atraktívne pre líšky.

  • Zajačie a králičie vreštadlo: Tieto zvuky jednoducho napodobíte premiestnením gumového krúžku do stredného zárezu zvukovej dosky, vložíte do úst a fúknite. Čím hlbšie vložíte vábničky do úst, tým hrubšie bude napodobovanie vreštania. Striedajte dlhé a krátke zvuky po 15-25 sekúnd a opakujte každé 3-4 minúty. Striedavo otvárajte a zatvárajte dlaň pred koncom vábničky pre väčšiu autentickosť zvukov. Pohybujte hlavou do strán.
  • Pískanie myši a hrabošov: Premiestnite gumový krúžok na najvzdialenejší zárez od tela vábničky, zubami stlačte membránu pred gumovým krúžkom a krátkymi intervalmi fúkajte do vábničky.
  • Tiesňové volanie srny: (vábenie medveďov): Použite vábničky rovnakým spôsobom ako pre zajacov a králičie vreštanie, ale premiestnite krúžok do najbližšieho zárezu k telu vábničky a vsuňte vábničku hlbšie do úst. Pre privábenie medveďov týmto spôsobom pokračujte vo vábení intenzívne najmenej hodinu.
  • Upozornenie! Vábnička môže produkovať zvuky, ktoré prekračujú 115dB, preto výrobca odporúča používať chrániče uší.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (5):

Naposledy navštívené

Menu